Zadowolenie klienta jest moją największą motywacją

Ostatnie posty

 •  
  Ubezpieczyciel wypłacił zbyt niskie odszkodowanie? Napisz odwołanie!

  1
  Wiele osób przychodzi do mnie w związku z otrzymaną decyzją towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania, które w ich przekonaniu zostało znacznie zaniżone i nie pokrywa wszystkich kosztów związanych z naprawieniem szkody. Pytają mnie co w takiej sytuacji powinni zrobić, czy możliwe jest uzyskanie wyższego odszkodowania bez konieczności pozywania zakładu ubezpieczeń. W dzisiejszym wpisie postaram się wyjaśnić kiedy można wystąpić z odwołaniem od decyzji firmy ubezpieczeniowej i jakie elementy powinien zawierać taki dokument.

  1. Photo by TheAngryTeddy on Pixabay.com 

  Czytaj dalej i podziel się z innymi
 •  
  Ogólne Warunki Ubezpieczenia – co to w ogóle jest?

  1
  Zawierając umowę ubezpieczenia często otrzymujemy od agenta tzw. OWU czyli ogólne warunki ubezpieczenia. Z doświadczenia wiem, że wiele osób nie zastanawia się po co im ten dokument, ani co jest w nim napisane. Podchodzimy do tego podobnie jak do regulaminów w Internecie, akceptujemy ich treść bez czytania. Dlaczego takie podejście jest niewłaściwe wyjaśnię poniżej.

  1. Photo by rawpixel.com on Unsplash 

  Czytaj dalej i podziel się z innymi
 •  
  3, 2, 1 start!

  1
  W końcu nadszedł ten moment i mogę wystartować z własnym blogiem.
  O czym będę pisać? Głównym celem, dla którego postanowiłam prowadzić blog jest chęć dzielenia się moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także przybliżanie prawa osobom, które na co dzień nie mają z nim do czynienia.

  1. Photo by Nick Morrison on Unsplash 

  Czytaj dalej i podziel się z innymi